Drevo – tento nadčasový materiál a zároveň mnohými rokmi overená kvalita, a to nielen v stavebníctve, má nezastupiteľné miesto vo výrobe okien. Jeho dokonalé vlastnosti sú priam stvorené pre každú stavbu domu.Drevo je príjemné na dotyk, má nezameniteľnú vôňu, farbu i štruktúru, ktorá dotvára obraz z celého euroookna.Má bezkonkurenčné tepelnoizolačné vlastnosti.
Eurookno 78 Softline so súčineteľom tepelnej vodivosti celého okna Uw od 0,82 W/m2K, je vhodné do zateplených a energeticky úsporných stavieb.Jeho konštrukcia čerpá to najlepšie zo svojho predchodcu 68mm a zároveň eliminuje jeho slabé miesta.

Okna sú z kvalitného 3 alebo 4 – vrstvového lepeného hranola, ktorý zaisťuje tvarovú stálosť a stabilitu drevených okien. Stavebná hĺbka rámu resp.hrúbka okna je 78mm.Do profilu osádzame trojsklo.
Na povrchovú úparavu použvame ekologické vodouriediteľné lazúry renomovaných značiek.

Krídlo je okuté celoobvodovým kovaním ktoré zabezpečuje jeho dlhú a bezproblémovú prevádzku. Kovanie splňa základné bezpečnostné požiadavky, ktoré je možné zvýšiť.

Druh dreviny:
smrek, borovica – najpoužívanejšie a cenovo najprístupnejšie dreviny v prevedení nadpájanom a fixnom
meranti – obľúbená drevina s netradičným vzhľadom dodávaná vo fixnom prevedení, zdôvodu rozdielnej farebnosti jednotlivých hranolov je vhodnejšia pre tmavšie odtiene
dub – výrobky z tejto dreviny sú odolné a trvanlivé, nevýhodou je vysoká cena a horšia tepelná izolácia oproti mäkkým drevinám

  Kontaktný formulár

  Vaše meno
  Vaša adresa
  Váš Email address
  Váš telefón
  Dátum realizácie
  Čas realizácie
  Dodatočná správa